ÖĞRENCİLER İSTEDİ, BAŞKAN YERİNE GETİRDİ!

Honaz Kaklık Mahallesinde bulunan Şehit Eyüp Altun İlk ve Ortaokulu öğrencilerinin isteğini yerine getiren Honaz Belediyesi, okul bahçesine basketbol potaları yerleştirdi.
İlçe merkezi ve mahallelerindeki birçok eğitim kurumunun çevre düzenlemeleri ve fiziki şartlarını iyileştirme konusunda çalışmalar gerçekleştiren Honaz Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu, okullarının bahçesine basketbol potası yapılmasını isteyen Kaklık Şehit Eyüp Altun İlk ve Ortaokulu öğrencilerinin talebini geri çevirmedi.
AKADEMİK EĞİTİMLERİNİN YANINDA BEDENSEL EĞİTİMLERİ DE ÖNEMLİ
Honaz’daki okulların ihtiyaçlarına göre her desteği sunduklarını ve sunmaya devam edeceklerini belirten Honaz Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu, okul binalarının olduğu kadar çocukların sportif aktivitelerini yerine getirebilecekleri okul bahçelerinde hem çevre düzenlemeleri hem de spor alanları oluşturup spor aletleri yerleştirmeye de özen gösterdiklerini söyledi.
Öğrencilerin akademik eğitimlerinin yanı sıra bedensel eğitimlerine de katkı sunulmasının önemine dikkat çeken Başkan Devecioğlu, ilçe merkezi ve çevre mahallelerimizde ki eğitim öğretim kurumlarımıza imkânlar çerçevesinde her türlü desteği vermeye devam edeceklerini ifade etti. 


....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

Kaklık Basketbol PotasıKaklık Basketbol PotasıKaklık Basketbol Potası