BAŞKAN KEPENEK ’SICAK ASFALT BAŞLANGICINI’ KOCABAŞ’TAN VERDİ.

Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, ilçenin daha güzel görünüme kavuşması için sıcak asfalt çalışmasına Kocabaş Mahallesi’nden başlangıç verdi. Yaklaşık 6 aylık başkanlık süresince güzel işlere imza attıklarını belirten Başkan Kepenek; “Vatandaşa verdiğimiz sözleri yerine getirmeye çalışıyoruz. Sıcak asfalt çalışmamıza başladık. 15 günlük süre içerisinde yaklaşık 12 bin metrekarelik sıcak asfalt çalışmamız olacak” dedi.
Belediye Fen İşleri ekiplerinin alt yapısı çalışmalarını tamamladığı yerlerde üst yapı çalışmaları için düğmeye basan Başkan Kepenek, sıcak asfalt çalışmasına Kocabaş Mahallesi’nden başlattı.
Çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Kepenek, kısa sürede güzel çalışma gerçekleştirdiğinin altını çizdi. Başkan Kepenek; “Bizim için güzel bir gün. Çünkü vatandaşın sorunlarını tek tek çözmek için söz verdiğimiz gibi yerine getirmeye çalışıyoruz. Sıcak asfalt çalışmamıza başladık. 15 günlük süre içerisinde yaklaşık 12 bin metrekarelik sıcak asfalt çalışmamız olacak. Göreve geldiğimizden itibaren insanlarımız maalesef çamurdan, yağmurdan biraz sorunları vardı. Bahar geldi. Güneş biraz yüzünü gösterdi. Bizler de hemen çalışmaya başladık” dedi.
“2020’DE VATANDAŞLARIN AYAĞI ÇAMURA DEĞMEYECEK”
Göreve geldiğinden bu yana geçen yaklaşık 9 aylık süre içerisinde 60 bin metrekareye yakın kilit taşı döşediklerini belirten Başkan Kepenek; “Honaz’ın genelinde, mahallelerin tümünde yaklaşık 130 bin metrekarelik daha kilit taşı planımız var. Kısacası şunu söyleyebilirim; 2020 yılında Honaz’da vatandaşların ayağı asla çamura değmeyecek. Girilmedik mahalle, çıkılmadık yol kalmayacak. 2020 yılında bunu sonlandıracağız. Artık vatandaş Honaz’ın merkezinde ne hizmet alıyorsa, en ücra köydeki vatandaşımızda aynı hizmeti alacak. Bunun mutluluğunu yaşıyoruz. Bu kocaman ekibimizle bunu başarıyoruz” diye konuştu.
“ÇALIŞMALARIMIZ SON HIZIYLA DEVAM EDECEK”
“Güzel bir planlamamız var” diyen Başkan Kepenek, şunları söyledi: “Önce bütçe planını yapıyoruz. Kısa, orta, uzun vadede bütçe planlarımızı yapıyoruz. Bu planlarımızın hepsi gün, saat olarak yerine getiriliyor. İş makinalarının güzel gürültüsü bana ve ekibime inanılmaz bir mutluluk veriyor. Vatandaşa hizmet etmek için söz verdik. 6 aylık kısa bir dönemde söz verdiğimiz işleri yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Çalışmalarımız son hızıyla devam edecek. İnsanları mutlu etmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız” dedi.

 


....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

Kocaba┼č AsfaltKocaba┼č AsfaltKocaba┼č AsfaltKocaba┼č AsfaltKocaba┼č Asfalt