AÇIK HAVA SİNEMASI BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Honaz Belediyesi tarafından düzenlenen “Sinema Akşamları” etkinliği yoğun ilgi gördü. Etkinliğin gerçekleştirildiği alanı dolduran yüzlerce vatandaş ’Babam’ filmini birlikte izledi.
Honaz Belediyesi tarafından düzenlenen ’Honaz’da Sinema Akşamları’, sosyal mesafe kurallarına uygun olarak belediye kapalı pazaryeri alanında yapıldı. Alanı dolduran küçük büyük her yaştan vatandaşlar, yönetmenliğini Nihat Durak’ın yaptığı, başrolünde Çetin Tekindor ve Berker Güven’in yer aldığı ‘Babam’ filmini duygu dolu sahnelerle izlediler. Sinemayı izlemeye gelenlere belediye tarafından patlamış mısır ve gazoz ikram edildi.
Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, film öncesinde izleyicileri selamlayarak sohbet etti ve bu tür etkinlikleri devam ettirmek istediklerini belirterek filmi vatandaşlarla birlikte izledi.  
BAŞKAN KEPENEK, “ESKİ GÜNLERİN ÖZLEMİNİ YÂD EDİYORUZ”
Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, “Eski günlerin özlemini duyan hemşehrilerimize, bu güzel etkinliği düzenledik. Açık hava filmi ile aileler çocukları ile keyifli ve bir o kadarda duygusal vakitler geçirerek, nostaljiyi yaşamış oldular. Sosyal ve Kültürel etkinliklerimiz aralıksız devam edecek, hemşehrilerimin huzur ve mutluluğu için çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.
İlçe sakinleri de, “Çok güzel bir düşünce, açık hava sineması ile ailemizle güzel vakit geçirdik. Belki aramızda ilk kez sinema görenler oldu, yaşlılarımız ise nostalji yaşamış oldu. Belediye Başkanımız Yüksel Kepenek’e teşekkür ediyoruz” dediler.
Sinema gösterimi öncesinde Honaz’da yıllar önce sinemacılık sektörü ile uğraşan ve vefat eden Dedeoğlu ve Tavşan ailelerinin fertlerine, Honaz’daki kültürel yaşama kattıkları değer için birer teşekkür belgesi verildi. 


....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

Sinema Ak┼čamlar─▒Sinema Ak┼čamlar─▒Sinema Ak┼čamlar─▒Sinema Ak┼čamlar─▒Sinema Ak┼čamlar─▒