YAZ FUTBOL OKULU AÇILDI

Honaz Belediyesi ve Honazspor işbirliği bünyesinde başlatılan yaz futbol okuluna vatandaşların ilgisi yoğun oldu.
Honaz Belediyesi “Yaz Futbol Okulu” ilk antrenmanı Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek’in katılımı ile başladı. Çocukların yaz tatilini verimli geçirmesini, bunun yanı sıra gelecek yıllarda Türk futboluna hizmet edecek oyuncuları yetiştirmeyi hedefleyen Honaz Belediyesi “Yaz Futbol Okulu”, yaz tatili süresince devam edecek.
Honaz Belediyesince bu yıl ilk kez düzenlenen “Yaz Futbol Okulu” 200’e yakın öğrencinin katılımıyla başladı. Yaz futbol okuluna 2006-2012 doğumlu çocuklar, 3 antrenörün gözetiminde eğitim görecekler.
Yaz futbol okulu hakkında açıklama yapan Honazspor Kulüp Başkanı İsmail Özülke, bu kurstaki en büyük amaçlarının çocukların yaz tatillerini verimli geçirmeleri ve çocukların zihinsel gelişimlerinin yanı sıra bedensel gelişimlerinin de tamamlanmasını olduğunu kaydetti. Özülke ayrıca desteklerinden ötürü Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek’e de teşekkür etti.
“Spor Dostluk ve Kardeşliktir”
Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, sporun evrensel boyutlardaki değerlerini çocuklara ve gençlere aşılamak; kardeşlik, dostluk ve takım ruhuyla hareket edebilme gibi günümüz gerekliliklerini içeren alışkanlıklarını kazandırmak için futbol ve birçok spor çalışmasını desteklediklerini söyledi. Başkan Kepenek; “Spor Dostluk ve Kardeşliktir teması ile başlattığımız Yaz Futbol Okulu etkinliğimiz ile yaz tatili süresince geleceğimiz olan çocuklarımızın spora yönelmesi, kötü alışkanlıklardan uzaklaşması ve kendilerini geliştirmelerine katkı sağlamayı hedefliyoruz. Çocuklarımızın yaz futbol okulunda keyifli zaman geçirmeleri ve yeteneklerini geliştirmelerine katkımız oluyorsa ne mutlu bizlere. Geleceğin yıldız adaylarının heyecanı ve mutluluğu bizleri de mutlu ediyor.” diye konuştu.
Başkan Yüksel Kepenek yapılan antrenmanı seyrederek, futbol sevdalısı miniklere başarılar diledi ve anne babalarıyla sohbet etti. 
 
Yaz Futbol Okulu
 
Yaz Futbol Okulu


....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

Yaz Futbol OkuluYaz Futbol OkuluYaz Futbol OkuluYaz Futbol OkuluYaz Futbol Okulu