BAŞKAN KEPENEK KOLTUĞUNU KÜÇÜK BÜŞRA’YA TESLİM ETTİ.

HONAZ BELEDİYE BAŞKANI KEPENEK, 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI’NI KUTLADI
Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Başkanlık koltuğunu Cumhuriyet İlkokulu 4. sınıf öğrencisi Büşra Güleçe teslim etti. 
Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Cumhuriyet İlkokulu 4. sınıf öğrencisi Büşra Güleç’i makamında ağırladı. Başkan Kepenek Honaz’da yürütülen hizmetler hakkında Güleç’e bilgi verdi. 
Küçük Başkan Büşra Güleç, Ekip Arkadaşlarına Talimatlar Verdi 
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen ve geleneksel hale gelen çocukların temsili olarak yönetici koltuğuna oturmaları töreninde, kısa sürede olsa Honaz Belediye Başkanlığı koltuğuna Cumhuriyet İlkokulu 4. sınıf öğrencisi Büşra Güleç oturdu. Başkanlık koltuğuna oturan 4. Sınıf öğrencisi Büşra Güleç, istek ve temennilerini Başkan Kepenek’e iletti. Başkan Kepenek yaptığı açıklamada, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle, bugün Başkanlık koltuğumuzu ilçemiz Cumhuriyet İlkokulu 4. sınıf öğrencisi sevgili Büşra Güleç’e teslim ettik. Büşra güzel olduğu kadar çokta akıllı. Belediye faaliyetlerimiz ve çalışmalarımız konusunda şahsım ve ekip arkadaşlarımla gerekli bilgi alışverişini yaparak talimatlarını verdi. Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin ilk başkanı olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, bize bu vatanı armağan eden tüm şehit ve gazilerimizi bir kez daha rahmetle anıyor, tüm çocuklarımızın, tüm dünya çocuklarının bayramını en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.

    ....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

23 Nisan ├çocuk Ba┼čkan23 Nisan ├çocuk Ba┼čkan23 Nisan ├çocuk Ba┼čkan23 Nisan ├çocuk Ba┼čkan