HONAZ PARKLARINA YENİ SPOR ALETLERİ

Yaz aylarını yeni park yapımı ve yenilenme çalışmalarıyla sürdüren Honaz Belediyesi, parklardaki oyun gruplarının bakım ve tamirini yaparken diğer yandan da ihtiyaç olan kısımlara spor aletleri monte ediyor.
Spor aletlerinin yenilenmesi, yenilerinin takılması birçok parkta tamamlanırken bir kısmında çalışmalar devam ediyor.
Yaz aylarında park çalışmalarına hız veren Honaz Belediyesi, park sayısına yenilerini eklerken, mevcut parklarda bakım-onarım ve yenileme çalışmalarını sürdürüyor. Yapılan çalışmalara ek olarak ihtiyaç olan parklara fitness aletleri kuran Belediye ekipleri, eskimiş olanları da yeniliyor. Belirlenen ihtiyaç durumuna göre çalışmalar sürdürülürken, yeni kondisyon ve fitness aletleri Honazlı’lara eskisinden daha büyük keyifle spor yapma imkanı sunuyor.
Yeni spor aletleri, kondisyonunu iyi tutmak ve zinde olabilmek isteyen vatandaşlara güzel olanaklar sağlıyor. Evlerinin yanı başında açık hava keyfiyle spor yapmak isteyenler için bacak ağırlık ve güçlendirme, çiftli salınım, kol-bilek-omuz çalıştırma, mekik, vücut geliştirme ve pedallı esneme aletleri bulunuyor. Step ve bel çevirme, ikili maraton yürüme aleti, eliptik bisiklet ile sırt masaj aletleri de spor keyfini tamamlıyor. 


....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

Spor AletleriSpor AletleriSpor AletleriSpor AletleriSpor Aletleri