HONAZ’DA CUMHURİYET KUPASI BAŞLADI

Honaz Belediyesi tarafından organize edilen Cumhuriyet Kupası Halı Saha Turnuvası yoğun bir katılımla başladı. Mahalle muhtarlarının başkan olarak takımlarının başında yer aldığı ve gençlerin yoğun ilgi gösterdiği etkinliğe Honaz Kaymakamı Turan Atlamaz, Honaz Belediye Başkanı yüksel Kepenek, belediye meclis üyeleri, muhtarlar, eski futbolcular ve takımlar katıldı. Maç öncesi takımlara başarılar dileyen Başkan Kepenek, ‘’ En önemli önceliğimiz takımlarımızın centilmenlik içinde bu turnuvada hareket etmesi. Biz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, ‘Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim’ sözünü kendimize rehber alıyoruz. Bu organizasyonun bu amaçla güzel geçmesini diliyorum. Tüm takımlarımıza başarılar dilerim’ dedi.
Konuşmaların ardından başlama vuruşu Kaymakam Atlamaz ve Başkan Kepenek tarafından yapıldı. Oynanan A grubu maçlarında Afşinbey Mahallesi, Kızılyer Mahallesi 11-5 mağlup ederken, Kaklık Mahallesi de Gürlek Mahallesi’ni 6-1 yendi. 


....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

Honaz Hal─▒ Saha Turnuvas─▒Honaz Hal─▒ Saha Turnuvas─▒Honaz Hal─▒ Saha Turnuvas─▒Honaz Hal─▒ Saha Turnuvas─▒Honaz Hal─▒ Saha Turnuvas─▒