YENİ PARK VE EĞİTİM ALANI İÇİN İLK KAZMA VURULDU

Haydar Mahallesinde yer alan ve Belediyemize bağışlanan arsa üzerinde yapılacak park ve eğitim alanlarının inşaası için ilk kazma vuruldu.
Hayırsever ailemiz Ayşe Şükran ve Hacı Burhan Devecioğlu tarafından geçtiğimiz şubat ayı içerisinde gerçekleştirilen protokol ile Belediyemize bağışladıkları arsa üzerinde park ve yeşil alan yapım çalışmaları başladı. Çalışmaları yerinde inceleyen Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, gerçekleştirilecek projenin Honaz’a ve Haydar Mahallesine çok yakışacağını belirtti. Arsayı bağışlayan Devecioğlu ailesine müteşekkir olduklarını ifade eden Başkan Yüksel Kepenek, “Arsa üzerinde ki yaklaşık 3.300 metrekarelik alan üzerinde çocuklarımızın ve ailelerinin vakit geçirebileceği temalı park ve yeşil alan çalışmamıza başladık. Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz, iş makineleri yardımıyla bölge üzerinde düzenlemeleri ve ölçümleri yapıyor. Temalı park ve yeşil alan ile birlikte, arsanın geri kalan kısmında ise biri okul öncesi olmak üzere en az iki eğitim kurumu yapmayı planlıyoruz. Bu vesile ile arsayı belediyemize bağışlayan Ayşe Şükran- Hacı Burhan Devecioğlu büyüklerimize çok teşekkür ediyoruz. Bu güzel projeler Honazımıza çok yakışacak.” şeklinde konuştu.
Başkan Yüksel Kepenek, çalışmaların yapıldığı alan çevresinde yaşayan vatandaşlar ile de bir araya geldi. Gerçekleştirilecek proje için bilgiler veren Başkan Kepenek’e mahalle sakinleri memnuniyetlerini dile getirdiler. 


....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

Yeni Park e─čitim alan─▒Yeni Park e─čitim alan─▒Yeni Park e─čitim alan─▒Yeni Park e─čitim alan─▒Yeni Park e─čitim alan─▒