BELEDİYE MECLİSİ 3 AY ARADAN SONRA TOPLANDI

Belediye Meclisi, korona virüs pandemisi sonrası ilk kez toplandı. Koronavirüs önlemleri çerçevesinde meclis toplantı salonu dezenfekte edilirken, meclis üyelerinin girişte ateşleri ölçüldü.
Honaz Belediyesi temmuz ayı olağan meclis toplantısı, Başkan Yüksel Kepenek başkanlığında yapıldı. Belediye toplantı salonunda gerçekleştirilen Meclis Toplantısında, Plan ve Bütçe Komisyonu üye seçimi, İmar Komisyonu iye seçimi, Encümen üye seçimleri yapıldı. Normalde Nisan ayı meclis toplantısında yapılması gereken ancak koronavirüs nedeniyle meclis toplantılarının yapılamamasından dolayı seçimler Temmuz ayı oturumunda gerçekleşti. Denetim raporu ve faaliyet raporlarının okunması ile 2019 mali yılı kesin hesap cetveli ve taşınır hesap cetvelleri oylamaya sunuldu. Tüm raporlar oybirliği ile kabul edildi.
Bununla birlikte, Honaz İlçe Müftülüğü’nün 12.03 2020 tarihli dilekçesine istinaden belediyeye ait arsanın tahsisi, Kreş ve Gündüz Bakımevi Yönetmeliği ve ücret tarifelerinin görüşülmesi, İş Makinesi (Ekskavatör) alınması için İller Bankasından kredi kullanılması, Belediyenin mülkiyetindeki parselin satışı için yetki verilmesi ve Lavanta Bahçesinde törenler için ücret tarifesinin belirlenmesi görüşmeleri yapılarak karara bağlandı.
Ayrıca toplantıda, tatil olan ağustos ayı meclis toplantısının 6 ağustos tarihinde yapılmasına karar verildi. 


....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

Temmuz Meclis Toplant─▒s─▒Temmuz Meclis Toplant─▒s─▒