BAYRAM ÖNCESİ TEMİZLİK ÇALIŞMALARINA HIZ VERİLDİ.

Honaz Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, ilçenin cadde ve sokaklarında ki temizlik çalışmalarını sürdürüyor. Honaz Belediye Başkan Yardımcısı Yüksel Kepenek, yapılan çalışmaları yerinde inceledi.
Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, sabahın erken saatlerinde başladıkları kapsamlı temizlik çalışmalarında bir yandan cadde ve sokaklardaki göze hoş görünmeyen yabani otların temizlenmesi için çalışma gerçekleştirirken bir yandan da yıkama ve çöp toplama çalışması yapıyor. Bu kapsamda yapılan çalışmalarda ekipler, ilçenin tüm mahallelerinde programlı bir şekilde temizlik ve yabani ot kesim çalışmalarını sürdürüyor.
“Ekiplerimiz, Çalışmaların Temposunu Arttırarak Sürdürecek”
Yaklaşan Kurban Bayramı öncesi çalışmaların artarak sürdüğünü belirten Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, 'Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerimiz, sabahın erken saatlerinde çalışmalarına başlıyor. İlçemizin nüfus yoğunluğu bakımından fazla olduğu noktalar başta olmak üzere tüm mahalllerimizin Kurban Bayramı’nı temiz bir şekilde karşılaması için çalışmalarımız daha kapsamlı halde sürüyor. Cadde ve sokakların temizliği ile yabani otlarla mücadele ekiplerimiz ilçemizin her noktasındalar. Honaz’ın tertemiz bir kent olabilmesi için ekiplerimiz, çalışmalarını temposunu arttırarak sürdürecek. Vatandaşlarımızın da bu konuda duyarlı olarak bizlere yardımcı olmasını rica ediyorum” dedi.   


....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

Temizlik ├çal─▒┼čmalar─▒Temizlik ├žal─▒┼čmalar─▒Temizlik ├žal─▒┼čmalar─▒Temizlik ├žal─▒┼čmalar─▒Temizlik ├žal─▒┼čmalar─▒