HONAZ BELEDİYESİ ARAÇ FİLOSUNU GENİŞLETMEYE DEVAM EDİYOR.

Honaz Belediyesi, araç filosuna yeni bir iş makinesi daha ekledi.
Denizli’nin Honaz Belediyesi, ilçedeki üstyapı ve yol çalışmalarında kullanılmak üzere son teknoloji yerli üretim ekskavatör satın aldı. Belediye imkânlarıyla satın alınan iş makinesi birçok mahallede yürütülen çalışmalara destek verecek.
Göreve geldiği günden itibaren şeffaf yönetim hedefiyle çalışan ve kaynakların daha verimli kullanılmasına gayret eden Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, belediye araç parkına yeni bir iş makinesi daha ekledi. Geçtiğimiz yıl iki eski kamyonu ve kamyoneti çöp toplama araçlarına dönüştürerek yaklaşık 500 bin TL tasarruf eden Honaz Belediyesi araç parkını genişletmeye devam ediyor.
“Vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz”
Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, ilçeye bağlı mahallelerde özellikle üst yapı çalışmalarına ağırlık verildiğini belirterek, “Pandemi sürecinin tüm kurum ve kuruluşları etkilediği zor dönemlerde bulunuyoruz. Bizler bu sıkıntılı zamanlarda hem vatandaşlarımıza en iyi ve eksiksiz hizmeti götürmek için çabalıyor hem de borçlanmadan çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Honaz Belediyesi olarak hiç bir resmi ve özel kuruluşa borcumuz bulunmamaktadır. Belediyemizin imkânları ile satın aldığımız son teknoloji ürünü yerli üretim ekskavatörü de araç envanterimize ekledik. İlçemizde gerek mevcut yolların bakımı ve gerekse alt yapısı tamamlanan bölgelerde asfaltlama ve kilitli parke taşı döşeme çalışmalarına ağırlık veriyoruz. Bu kapsamda araçlar çok önemli. Bir yandan ekipmanlarımızı güçlendiriyoruz diğer yandan da üst yapı çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Bizim sorumluluk alanımızdaki cadde ve sokaklarda yoğun çalışmalarımız oldukça yoğun. İnşallah bu çalışmaların sonucunda daha yaşanabilir bir Honaz hepimizin olacak. Ben şimdiden iş makinemizin ilçemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi. 


....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

Yeni ─░┼č MakinesiYeni ─░┼č MakinesiYeni ─░┼č MakinesiYeni ─░┼č Makinesi