HONAZ BELEDİYESİNDE YENİ İŞ MAKİNESİ GÖREVE HAZIR.

Araç filosunu ihtiyaçlar doğrultusunda yenileyen Honaz Belediye Başkanlığı, üstyapı düzenlemeleri ve yol yapım çalışmaları sırasında Fen İşleri Müdürlüğü bünyesinde kullanılmak üzere Komatsu WA320 marka ve model iş makinasını araç filosuna ekledi. 
Honaz’ın 22 mahallesinde ve kırsalında gerçekleştirilen üstyapı ve yol yapım çalışmalarında modern ve yeni iş makinelerinin önemli bir verim kaynağı oluşturduğunu belirten Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, yeni iş makinesinin ilçeye ve belediyeye hayırlı olmasını diledi.
Yakın zamanda gerçekleştirdiği tasarruf çalışmaları ile eski iki kamyonu ve kamyoneti çöp taksi ve çöp kamyonuna dönüştürerek yaklaşık 460 bin TL tasarruf eden Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, yeni bir iş makinesini daha araç filosuna ekledi.
Konuya ilişkin açıklamada bulunan Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, ‘İş Makinesi, ilçemizin genelinde tüm mahallelerde halkımızın hizmetine başlayacaktır. Daha modern bir Honaz için çalışmalarımızı yoğun tempoda sürdürürken, yol yapım ve üstyapı çalışmalarında kullanılmak üzere yeni teknoloji bir iş makinesini de belediyemiz araç filosuna ekledik. Honaz halkımıza hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum’ ifadelerine yer verdi. Başkan Kepenek daha sonra yeni iş makinesine bindi ve ilk sürüşü gerçekleştirdi.
 


....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

Yeni ─░┼č MakinesiYeni ─░┼č MakinesiYeni ─░┼č MakinesiYeni ─░┼č Makinesi