BELEDİYE PERSONELİMİZE PROMOSYON DESTEĞİ

Honaz Belediyesi’nde çalışan toplam 188 personelin maaş promosyon ihalesi sonuçlandı. Maaş promosyonlarının ilk yıl taksitinin, yapılan ihaleyi kazanan banka tarafından çalışanların hesaplarına mayıs ayında yatırılacağını belirten Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, “Belediye çalışanlarımız için bu zamana kadar en yüksek promosyon miktarında anlaşma sağladık. Ramazan Bayramı öncesinde personelimize önemli bir destek oluşturduk” dedi.
Honaz Belediyesi, bankalarla süresi biten çalışanların maaş anlaşmasının yenilenmesi kapsamında 3 yıllık bir ihale gerçekleştirdi. Perşembe günü gerçekleştirilen açık ihaleye toplam altı banka katıldı. Belediye Başkanı Yüksel Kepenek’in de yer aldığı ihale komisyonu, banka temsilcileri ile toplanarak, 2021-2024 yıllarını kapsayacak yeni maaş anlaşması için ihaleyi gerçekleştirdi. Belediye personeline ekonomik destek sağlamayı hedefleyen anlaşmanın en önemli konusu, çalışanlara verilecek promosyon bedeli oldu. İhaleye katılan banka temsilcileri, bu konudaki tekliflerini önce zarf içerisinde ihale komisyonuna sundu, daha sonra da açık arttırma usulüne göre teklifler yenilendi.
Görüşmeler sonucunda Vakıfbank Honaz Şubesi, çalışanlara en yüksek promosyon teklifini vererek maaş ve promosyon ihalesini kazandı.
15 Mayıs’da başlayacak şeklide gerçekleştirilen ihale sonucunda yapılan sözleşme ile belirlenen promosyonlar, Honaz Belediye’sinde çalışan toplam 188 personelin hesaplarına Mayıs ayı içerisinde yatırılacak. Banka ayrıca Belediye personelinin bazı işlemlerini de ücretsiz gerçekleştirecek.
Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, Belediye olarak bugüne kadar en yüksek oranda promosyon miktarına ulaştıklarını söyledi. Promosyonların çalışanların hesaplarına ilgili banka tarafından yatırılacağını belirten Kepenek, “Belediye çalışanlarımız için bu zamana kadar en yüksek promosyon miktarında anlaşma sağladık. İhale neticesinde personelimize üç yıl boyunca yıllık 800 TL promosyon ödemesi yapılacak. Bu yılki ilk ödeme mayıs ayı içerisinde olacak. Ramazan Bayramı öncesinde personelimize önemli bir destek oluşturacağını düşünüyorum. Çalışanlarımıza ve ailelerine hayırlı olsun” dedi. 


....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

Banka PromosyonBanka Promosyon HaberiBanka Promosyon HaberiBanka Promosyon HaberiBanka Promosyon Haberi