BAŞKANLARDAN DAYANIŞMA ÖRNEĞİ

Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı’yı ağırladı ve Honaz Belediyesi’nin önemli projelerini anlattı.

Honaz’da yapılan projeler hakkında fikir alışverişinde bulunan başkanlar, dayanışma örneği gösterdi. Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı’yı ağırladı.
Honaz İlçesi’nde bir araya gelen iki başkan ilk olarak Honaz Belediyesi tarafından yapımı devam eden ve sona gelinen Honaz Belediyesi Kapalı Pazaryerini inceledi. İlçe için önemli olan Honaz Kapalı Pazaryeri inşaat alanını inceleyen Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, proje ve yapılan çalışma hakkında Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı’ya bilgi verdi.
Bilgi Aldılar
Başkanlar daha sonra Honaz Belediyesi’nin en önemli projelerinden biri olan ve Akdeniz Belediyeler Birliği tarafından bu yıl altıncısı düzenlenen Akdeniz Belediyecilik Proje Yarışması’nda Çevre Koruma ve Altyapı Çalışmaları kategorisinde birincilik ödülünü alan Honaz Belediyesi Yerel Tohum Merkezini ziyaret etti. Ziyarette başkanlar uzmanlardan bu yıl ki ürün üretimi ve hasadı konusunda bilgi aldı.
Başkan Kepenek ve Atlı, ata tohumlarının gelecek kuşaklara aktarılması, genetiği oynanmamış tohum ve ürünlerin üretiminin önemine dikkat çekti. Ziyaretlerin ardından başkanlar makama geçti ve projeler hakkında fikir alışverişinde bulundu. Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek ziyaretinden dolayı Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı’ya teşekkür ederken, belediyeler arasındaki iş ve güç birliğinin önemine vurgu yaptı. Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı’da, misafirperverliğinden dolayı Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek’e teşekkür ederek, Honaz Belediyesi’nin projelerinin dikkat çekici olduğuna vurgu yaptı.
 
 

 

 ....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

Ali Atl─▒ ZiyaretAli Atl─▒ ZiyaretAli Atl─▒ ZiyaretAli Atl─▒ ZiyaretAli Atl─▒ Ziyaret