BELEDİYE TEMİZLİK EKİPLERİ ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR.

Honaz Belediyesi Temizlik İşleri ve Park Bahçeler Müdürlüğü çalışmalarını sürdürüyor.
Bir yandan günlük temizlik faaliyetlerine aksatmadan devam eden Temizlik İşleri ve park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, diğer yandan da belirlenen program dâhilinde mahallelerde detaylı temizlik çalışması yapıyor.
Honaz Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü periyodik olarak sürdürdüğü çöp toplama, mıntıka temizliği, konteynerlerin etrafına bırakılan çöp ve atıkların kaldırılması çalışmalarının yanı sıra tüm mahallelerde detaylı temizlik çalışması da yapıyor. Detaylı temizlik çalışması ile mahallelerde cadde, sokak ve kaldırımların süpürülüp yıkanırken, çöp konteynerleri de dezenfekte ediliyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri de ilçe genelindeki park ve oyun alanlarında çim biçme, çevre temizliği ile yollara sarkarak yaya ve araç trafiğine engel olan dalları keserek düzenli hale getiriyor.
İlçenin 22 mahallesinde planlı olarak süren detaylı temizlik çalışmaları vatandaşlar tarafından büyük bir memnuniyetle karşılandığını belirten Temizlik İşleri ve Park Bahçeler Müdürü Mehmet Öztürk; “Belediye Başkanımız Sayın Yüksel Kepenek’in talimatıyla, temiz, sağlıklı bir ilçe hedefiyle ekiplerimiz günün 24 saati çalışıyor. İlçemizin tüm mahallelerinde gerek dezenfeksiyon gerek temizlik, dal budama, yabani otlarla mücadele ve gerekse yıkama çalışmaları aralıksız devam ediyor.' dedi. 


....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

Temizlik ├çal─▒┼čmalar─▒Temizlik ├çal─▒┼čmalar─▒Temizlik ├çal─▒┼čmalar─▒Temizlik ├çal─▒┼čmalar─▒Temizlik ├çal─▒┼čmalar─▒