10 KASIM ATATÜRK’Ü ANMA TÖRENİ YAPILDI

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete irtihalinin 83. yılında yurt genelinde olduğu gibi Honaz’da da törenlerle anıldı.
Atatürk’ün ebediyete irtihalinin 83. yılında yapılan anma programı 10 Kasım saat 08.55’ de Belediye önü Atatürk büstünde gerçekleştirilen çelenk sunma töreni ile başladı.
Törene Honaz Kaymakamı Turan Atlamaz, Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, protokol üyeleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Kaymakamlık ve Belediye Başkanlığının sırasıyla Atatürk Anıtına çelenk sunmasının ardından sirenler eşliğinde saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşının okunmasına müteakip anma programına Honaz Belediyesi Halk Eğitimi Merkezi salonunda devam edildi.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan anma programına günün anlam ve önemini belirten konuşmanın yapılması, Öğrenciler tarafından şiirlerin okunması, Atatürk’ ün Hayatını Konu Alan Video Gösterisi, Atatürk’ün Sevdiği Şarkıları konu alan koro sunumu ve oratoryo gösterisi akabinde program sona erdi. 
 
 
10 Kasım
 
10 Kasım
 
10 Kasım
 
10 Kasım
 
10 Kasım
 
10 Kasım


....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

10 Kas─▒m10 Kas─▒m10 Kas─▒m10 Kas─▒m10 Kas─▒m