BİSİKLETSEVERLER HONAZ’DA BULUŞTU.

Denizli Pamukkale Bisiklet Derneği Üyesi bir grup bisikletçi, hafta sonu düzenlenen etkinlikte Honaz Dağı Milli Parkı’nı gezdiler.
Yaklaşık 40 kişilik bisikletli grup ilk olarak Honaz Dağı Cankurtaran bölümünden giriş yaparak dağ içerisinde yer alan ve Honaz’ın farklı güzelliklerini içinde barındıran yaylalara ve yürüyüş yollarına ulaştı. Gezilerinin bir bölümünde Honaz Belediyesi’ni ziyaret eden bisikletlileri burada Honaz Belediye Başkan Yardımcısı Ramazan Aydın, Meclis Üyesi Ali Atalay ve Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mustafa Bayrak karşıladı. Hep birlikte yenilen öğle yemeğinin ardından grup Karateke-Ovacık yönünden Murtat Yoluna geçerek tekrar Cankurtaran bölgesinde ki kamp alanına vardı. İlçenin tarihi, kültürel ve doğal güzellikleri ile mesirelik alanlarını görme fırsatı bulan bisikletseverler, doğa gezilerine katkılarından ötürü Honaz Belediyesi’ne teşekkür ettiler.
Doğa gezisi etkinliğinin son gününde ise grup Honaz Dağı zirvesine tırmanış gerçekleştirdiler. 


....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

Pamukkale Bisiklet Derne─čiPamukkale Bisiklet Derne─čiPamukkale Bisiklet Derne─čiPamukkale Bisiklet Derne─čiPamukkale Bisiklet Derne─či