HONAZ MYO 20. DÖNEM MEZUNLARINI VERDİ.

PAÜ Honaz Meslek Yüksekokulunca düzenlenen ve Honaz Belediyesi Kapalı Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen mezuniyet törenine; PAÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Necip Atar, Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Duran, Yüksekokul Müdürü Prof. Dr. Hülya Kabakçı Karadeniz, Honaz MYO akademik personeli, öğrenciler ve öğrenci velileri katıldı.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından başlayan törenin açılış konuşmaları, Honaz Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Hülya Kabakçı Karadeniz tarafından yapıldı. Açılış konuşmalarının ardından Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek ve PAÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Necip Atar’da günün anlam ve önemine dair konuşmalarını yaptılar.
Okul birincilerinin yaş kütüklerine plakalarını çakmasının ardından Pamukkale Üniversitesi Halk Oyunları ekibi, izleyicilere birbirinden güzel folklor gösterilerini sundu. Konuşmaların ve gösterilerin ardından Honaz Meslek Yüksekokulundan mezun olan ve törene katılım sağlayan 500’e yakın öğrenci geriye doğru sayarak hep birlikte keplerini havaya attılar.
Keplerini havaya atan ve mezuniyet sevincini yaşayan öğrenciler daha sonra sanatçı Selinay’ın söylediği şarkılar eşliğinde aileleriyle birlikte doyasıya eğlendiler.
Törende Denizli Büyükşehir Belediyesi Bando Takımı’da kısa bir konser verdi. 


....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

PA├ť HMYO MezuniyetPA├ť HMYO MezuniyetPA├ť HMYO MezuniyetPA├ť HMYO MezuniyetPA├ť HMYO Mezuniyet