MAHALLE SAKİNLERİNDEN BAŞKAN DEVECİOĞLU’NA TEŞEKKÜR ZİYARETİ.

İlçeye bağlı 22 mahallenin tamamında farklı projeleri hayata geçiren Honaz Belediyesi, Kızılyer Mahallesinde de yol, kaldırım ve sıcak asfalt çalışmalarına devam ediyor. Mahalle sakinleri uzun yıllardır yapılmayan hizmetleri gördükleri için memnuniyetlerini dile getirmek amacıyla Honaz Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu’nu makamında ziyaret ettiler. Başkan Devecioğlu’na taktim ettikleri çiçek ile birlikte teşekkürlerini ileten vatandaşlar yıllardır bugünü bekliyorduk şeklinde konuştular.
Vatandaşların fikirlerini önemsiyoruz.
Bir araya gelen bir grup Kızılyer Mahallesi sakini, Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu’nu ziyaretlerinde kendi mahallelerine ve diğer mahallelere güzel hizmetler yapıldığını belirterek, “Mahallelerimizin sorunları hızlı bir şekilde çözülüyor. Mahallemiz ile ilgili taleplerimize duyarlılık gösteriliyor ve kısa sürede çalışmalara başlanıyor. Çok uzun zamandır yapılamayan kaldırım, perde beton ve sıcak asfalt kaplı yollar ile mahallemiz daha güzel oldu. Biz mahalle sakinleri olarak belediyemizin çalışmalarından memnunuz ve bundan sonra da güzel çalışmaların devam edeceğine inanıyor, teşekkür ediyoruz“ dediler.
Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu’da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek mahalle sakinlerine teşekkür etti. Hizmetlerden duyulan memnuniyetin kendilerini mutlu ettiğini ifade eden Başkan Devecioğlu, “Halkımıza hizmet etmek için göreve geldik ve bunun için de elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Halkımızın memnuniyeti, mutluluğu bizim de memnuniyetimiz ve mutluluğumuz. Bu ziyaretler de bizleri onurlandırıyor, gururlandırıyor. Kapımız her zaman sizlere ve tüm halkımıza açık. Sizlerin talepleri, bizim hizmet kalitemizi de, hizmet şevkimizi de artırıyor. Kaynaklarımızı akılcı kullanarak, kalıcı ve doğru hizmeti vermek için çalışıyoruz. Her geçen gün, halkımız için daha yaşanabilir bir Honaz ve Kızılyer hedefliyoruz. “ dedi. 


....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

Kızılyer Vatandaş ziyaretiKızılyer Vatandaş ziyaretiKızılyer Vatandaş ZiyaretiKızılyer Vatandaş Ziyareti