HONAZ’A BİR GÜNDÜZ BAKIMEVİ DAHA KAZANDIRILIYOR

Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek’in, Kocabaş Mahallesi’ne projelendirdiği Gündüz Bakımevi’nin temeli 11 Kasım Cuma günü saat 14.30’da atılıyor. Gündüz Bakımevi hayırsever aile Hacı Feriştah ve Hacı Mehmet Ali Sorkun’un destekleri ile mahalleye kazandırılacak.
Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek tarafından daha önce Kızılyer Mahallesine yapımı gerçekleştirilen Gündüz Bakımevi’nin ardından ikincisi de Kocabaş Mahallesine inşa edilecek. İlçeye kazandırdığı önemli eserler arasında yer alacak projenin 2023 yılı içerisinde bitirilmesi hedefleniyor. 1100 metrekarelik alana planlanan Honaz Belediyesi Hacı Feriştah-Hacı Mehmet Ali Sorkun Gündüz Bakımevi mimari projesi ve kullanım alanlarıyla fark oluşturan bir eser olacak.
Temel atma töreni ile birlikte inşaatına hızla devam edilecek projeyle ilgili bilgi veren Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, 'Honaz halkımıza verdiğimiz sözleri tek tek hayata geçiriyoruz. Vaad ettiğimiz önemli projelerimiz arasında yer alan Kocabaş Gündüz Bakımevi projemizin temelini atıyoruz. Bu önemli eserin mahallemize kazandırılmasında büyük desteği olan Hacı Feriştah ve Hacı Mehmet Ali Sorkun ailemize çok teşekkür ediyorum. Projemizin ismi de Hacı Feriştah & Hacı Mehmet Ali Sorkun Gündüz Bakımevi olacak. Çocuklarımıza, modern bir binada, güvenilir ve sıcak bir yuvada nitelikli bir eğitim kazandıracağız. İnşaatımızı kısa sürede tamamlayarak hizmete açmayı planlıyoruz. Honazımıza ve Kocabaş halkımıza şimdiden hayırlı olmasını dilerim' dedi. 


....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

Kocaba┼č G├╝nd├╝z Bak─▒meviKocaba┼č G├╝nd├╝z Bak─▒meviKocaba┼č G├╝nd├╝z Bak─▒meviKocaba┼č G├╝nd├╝z Bak─▒mevi