ESKİ KAYMAKAMA VEFA

Honaz Belediyesi, daha önce Honaz Kaymakamlığı yapan ve Denizli Vali Yardımcısı iken Adana Vali Yardımcılığı’na atanan Zafer Öz için veda gecesi düzenledi.
Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek’in yanı sıra Honaz Kaymakamı Turan Atlamaz, Honaz Belediye Meclis Üyeleri, İlçe Daire Amirleri, muhtarlar ve çok sayıda davetlinin katıldığı Kaklık Mağarası havuz başında düzenlenen gecede vefa örneği gösterildi. 
Denizli Vali Yardımcılığı’ndan Adana Vali Yardımcılığı´na atanan Zafer Öz, Honaz Belediyesi´nin düzenlediği gecede yeni görevine uğurlandı. Kaklık Mağarası Havuz Başında düzenlenen geceye Honaz Kaymakamı Turan Atlamaz, belediye meclis üyeleri, muhtarlar ve kamu kurumlarının müdürlerinin yanı sıra Honaz Belediye personelleri ve aileleri ile birlikte çok sayıda davetli katıldı. Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, 3 yıla yakın süre ilçede görev yapan Zafer Öz’ün Honaz´da güzel hizmetler verdiğini belirtti. Başkan Kepenek; Zafer Öz’e çalışmalarından dolayı büyük memnuniyet duyduğunu belirterek, yeni görevinde başarılar diledi. Zafer Öz’ün Denizli Vali Yardımcılığı’na görevine atanması ile birlikte Honaz Kaymakamlığı’na getirilen Turan Atlamaz’da yaptığı konuşmada Vali Yardımcısı Zafer Öz’ün Honaz için bir değer olduğunu, yaptığı hizmetlerin tüm Honazlılar tarafından yıllar geçse de muhakkak hatırlanacağını belirtti. Adana Vali Yardımcılığı´na atanan Zafer Öz’de “Bu geceyi tertip etmesinden dolayı Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ederek, “Honaz bölgenin ve ülkemizin en seçkin ilçelerinden bir tanesi. Kıymetini bilelim. Burada görev yaptığım 3 yıla yakın sürede önemli hatıralar ve dostlar edindim. Başta geceyi düzenleyen Belediye Başkanımız Yüksel Kepenek’e ve tüm Honazlılara çok teşekkür ediyorum” dedi. Yemeğin ardından Honaz Kaymakamı Turan Atlamaz ve Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek tarafından Vali Yardımcısı Zafer Öz’e teşekkür plaketi ve hediyeleri takdim edildi. 


....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

Zafer ├ľz Vefa Yeme─čiZafer ├ľz Vefa Yeme─čiZafer ├ľz Vefa Yeme─čiZafer ├ľz Vefa Yeme─čiZafer ├ľz Vefa Yeme─či