BAŞKAN KEPENEK KARA KIŞ PAKETİ MÜJDESİ VERDİ.

Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, Kara Kış Destek Paketi’yle ihtiyaç sahibi vatandaşlara gıda ve yakacak yardımı, çiftçilere fide fidan desteğinin yanında ayrıca ilk, orta ve lise öğrencileri ile üniversite öğrencilerine öğrenim katkısında bulunacaklarını duyurdu.
Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, ihtiyaç sahibi vatandaşlara yönelik ‘Kara Kış Destek Paketi’ uygulamasını başlattıklarını belirtti. İhtiyaç sahibi ailelere gıda ve yakacak yardımında bulunacaklarını ifade eden Başkan Kepenek, kış mevsiminin zorlu şartlarında vatandaşlara destek sağlayacak önlemler aldıklarını söyledi. Kepenek, paketin içinde eğitimden üretici desteklemelerine kadar birçok farklı proje ile kış desteklemeleri yapacaklarını ifade etti. Başvurular Honaz Belediyesi’nin 0 533 033 86 01 numaralı çağrı merkezi üzerinden yapılabiliyor.
Kepenek, vatandaşlarımızın her zaman yanındayız.
Başkan Kepenek, ilçede yaşayan her vatandaşın yanında olmak için çalıştıklarını vurgularken “Honaz Belediyesi olarak her zaman olduğu gibi yaklaşan kış mevsiminde de vatandaşlarımızın yanında olacağız. Vatandaşlarımız için kış mevsiminin daha kolay geçmesi, zorlu koşulların etkilerinin bir nebze olsun azaltılması adına Honaz Belediyesi olarak “Kara Kış Destek Paketini” başlattık. Destek paketimiz kapsamında ihtiyaç sahibi ailelerimize yakacak ve gıda yardım yapıyoruz. Öğrencilerimiz için de eğitim yardımı (teknoloji, kırtasiye), üreticilerimiz için fide, fidan desteği sağlayacağız. Birlik beraberlik ve dayanışma kültürünü ilçemizde en iyi şekilde yansıtmaya çalışacağız. Honazlı hemşehrilerimizin yaşam şartlarına bir nebze de olsa destek olmak, soğuk kış günlerinde sıcak çorbasına katık, sobasına kömür katkısında bulunmak, öğrencilerimize eğitim desteği sağlamak için bu programı başlattık. Bu şehri birlikte paylaştığımız her vatandaşımızın gönlü rahat olsun. En zor günlerinde bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da her zaman destekçileri olmaya devam edeceğiz” dedi.

    ....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

Ba┼čkan Y├╝ksel KEPENEK