BELEDİYE PERSONELİ SAĞLIK TARAMASINDAN GEÇTİ

Honaz Belediyesi, 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında tüm çalışanlarını sağlık kontrolünden geçirdi.
Korona virüs (Covid-19) tedbirlerini tüm birimlerinde en üst düzeyde tutan Honaz Belediyesi, personelin rutin sağlık taramalarını da aksatmıyor. Bu manada özel donanımlı araç ve uzman sağlık çalışanları ile belediyenin tüm çalışanlarına işitme testi, kan tahlili, röntgen gibi işlemlerle genel sağlık taraması yapıldı.
Mesai arkadaşlarının çalışma koşullarını en iyi hale getirmek için gerekeni yaptıklarını belirten Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, “İş sağlığı ve güvenliği, belediyemizde öncelik verdiğimiz konular arasında yer alıyor. Honazımız için canla başla çalışan tüm mesai arkadaşlarımızın sağlığı da bizim için çok önem arz ediyor. Bu sağlık taramalarını her zaman olduğu gibi aksatmadan sürdürmeyi ve çalışanlarımızın hayat kalitelerini en üst düzeye çıkartmayı hedefliyoruz. Ayrıca bu sağlık taramamız haricinde, personelimize sağlık konusunda destek olmak amacıyla 1 doktorumuz haftanın belirli günlerinde hizmet de vermektedir” diye konuştu.
Sağlık taramasından geçen belediye personelleri, belediyenin bu uygulamasından memnuniyet duyduklarını ifade ederek, Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek’e teşekkür ettiler. 


....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

Sa─čl─▒k Taramas─▒Sa─čl─▒k Taramas─▒Sa─čl─▒k Taramas─▒Sa─čl─▒k Taramas─▒