BAŞARILI SPORCULARDAN BAŞKAN KEPENEK’E ZİYARET

Honaz Adil Akan Orta Okulu yönetici ve öğrencileri, madalya ve kupaları ile birlikte Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepeneki makamında ziyaret etti.

Okul sporları erkek futsal il 3’üncülüğü, kız futsal il 2’inciliği, badminton erkekler il 2’inciliği ile bilek güreşi il 1’inciliği ve bölge 1’inciliğini elde eden öğrenci sporcularımız ile Honaz Adil Akan Spor Kulübü Voleybol Takımının midiler il 4’üncülüğü ile küçükler il 3’üncülüğü ve bölgesel ligde grup 1’inciliğini elde ederek 27-30 Nisan’da Isparta’da düzenlenecek bölgesel lig finallerine katılacak kız voleybol takımı ve oyuncuları, kazandıkları madalya ve kupaları ile birlikte, Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek’i ziyaret ederek sevinçlerini paylaştılar. Sporcular ve beraberinde Okul Müdürü Engin Yıldırım ve Beden Eğitimi Öğretmeni Ünal Uçar’da ziyarette yer aldı.

Sporcuların ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Kepenek; “ İlçemizi farklı kategorilerde temsil eden tüm sporcularımızı ve eğitmenlerini canı gönülden tebrik ediyor, önümüzdeki günlerde Isparta ve Kayseri’de yapılacak final müsabakalarında başarılar diliyorum. Honaz Belediyesi olarak sporcularımızın şehir dışı turnuvaları için lojistik desteğimiz devam edecek. “
diye konuştu.
“ TURNUVALARDA BAŞARILAR ELDE ETMEYİ SÜRDÜRECEĞİZ “
Kendilerine verdiği destek için Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek’e teşekkür eden Adil Akan Ortaokulu ve Adil Akan Spor Kulübü yöneticisi Okul Müdürü Engin Yıldırım, farklı turnuvalarda da başarılar elde etmeyi hedeflediklerini belirtti.
 


....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

sporcular ziyaretsporcular ziyaretsporcular ziyaret